gittigidiyor

Hotbird canal + paketini artık cccam açmıyor mu?

redfly7

Aktif Üye
10892.00HDVB-S28PSK27500
Paketinde yayın yapan plyby tv benim cihaz artık açmıyor atlanta hd box kullanıyorum bu makine eski ama geçen haftaya kadar açıyordu bir şifre değişimi mi oldu acaba ? Cccam ile izleyebilen var mı?

redfly7

Aktif Üye
Yok hocam açılmıyor ya bu atlanta hdbox açamıyor acaba sistemimi değişti bu kanalın ?

harkan

Aktif Üye
yanlış vermişim ben astra frekansını vermişim astrada CCcam ile açık astra 19 da

harkan

Aktif Üye
şimdi test ettim aynı paketteki diğer kanalları açıyor ama playboy saat 23.30 dan sonra açık aramızdaki saat farkını hesap edersek ilerleyen saatlerde açılacak gibi çünkü aynı frekanstaki kanallar açık şuan

redfly7

Aktif Üye
şimdi test ettim aynı paketteki diğer kanalları açıyor ama playboy saat 23.30 dan sonra açık aramızdaki saat farkını hesap edersek ilerleyen saatlerde açılacak gibi çünkü aynı frekanstaki kanallar açık şuan
Bu kanal 24 saat açık hocam sanırım oscam olmadan açmayacak bir daha benim cihaz eski ısrarla soruyorum acaba sistem mi değiştirdi ?

redfly7

Aktif Üye
Oscamla açılabiliyor mu? Bilen yardım etse kanalın sistemi mi değişti acaba?

harkan

Aktif Üye
Bu kanal 24 saat açık hocam sanırım oscam olmadan açmayacak bir daha benim cihaz eski ısrarla soruyorum acaba sistem mi değiştirdi ?
evet haklısın arkadaşım dün akşam denediğimde açmamıştı bende acaba geç saatemi yayına giriyor acaba diye sormuştum kendime,ama az önce CCcam,gcam,ncam ve oscam de denedim hepsinde açıyor forumun serveri

redfly7

Aktif Üye
evet haklısın arkadaşım dün akşam denediğimde açmamıştı bende acaba geç saatemi yayına giriyor acaba diye sormuştum kendime,ama az önce CCcam,gcam,ncam ve oscam de denedim hepsinde açıyor forumun serveri
Benim cihaz neden açmıyor olabilir

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.